Tělovýchovný spolek Javorník » Novinky » Javornické "Adventní troubení"

Javornické "Adventní troubení"

čtvrtek, 12. prosince 2013

Betlem

SDH Javorník, Nadace Karla Klostermanna a TJ Sokol Javorník Vás srdečně zvou na předvánoční setkání lidu zdejšího a poutníků při „ADVENTNÍM TROUBENÍ“, které se uskuteční poslední adventní neděli 22. prosince roku 2013 od 18 hodin u kapličky sv. Antonína na Javorníku na Šumavě

Vrchlolem našeho programu bude vystoupení seskupení žesťových nástrojů pod vedením pana Petra Staňka z Vimperka, kteří nám zahrají tradiční vánoční koledy a úryvky z České mše vánoční od Jakuba Jana Ryby.
Další vystoupení budou pro Vás jistě milým překvapením…

Přijďte s námi prožít příjemný kulturní zážitek, užít si pohodový podvečer před Štědrým dnem. Setkejte se s přáteli a milými lidmi, nechte se okouzlit slavnostní atmosférou u osvětlené kapličky sv. Antonína, přijměte teplo od živých ohňů cesty pochodní, která vás dovede od příjezdové silnice v obci Javorník až k místu konání programu „ Adventního troubení“.

Občerstvení v podobě vánočního punče, svařeného vína a čaje pro děti je zajištěno na místě!

(V případě nepříznivého počasí, jako je silný vítr a déšť bude akce zrušena)