Tělovýchovný spolek Javorník » Novinky » Pouť na Javorníku se vydařila

Pouť na Javorníku se vydařila

čtvrtek, 29. června 2017

DSC_0069

Vážení sportovní přátelé a příznivci tělovýchovného spolku. Z ohlasů, které se ke mně donesly se letošní pouť na Javorníku vydařila. Zcela jistě ke spokojené atmosféře pouti přispělo slušné počasí, řada atrakcí, stánků a dalších zajímavostí, jako například možné atraktivního svezení psím spřežením.

Svým dílem k poklidné atmosféře pouti přispěli i členové našeho spolku. Jako již tradičně jsme v sobotu uspořádali fotbalové utkání a v neděli sportovní kláni v zábavné hře "Špaček" , tentokrát proti našim kolegům z Rohanova. Výsledky obou soupeření tentokrát nebyly vůbec důležité. Šlo nám o pobavení , pohodovou atmosféru  , přátelské setkání,  ochutnávku nějaké té klobásy, dobrého masíčka a pivíčka jako křen. A to vše se myslím zdařilo.

Dovolte mi proto touto cestou poděkovat Vám všem, kteří jste se na přípravě a uskutečnění pouti menším, či větším dílem podíleli a popřejme si, aby se stejně pěkně vydařila pouť na Javorníku 2018.

Fotky z pouti najdete ve fotogalerii

Milan Voldřich
předseda TSJ Javorník