Tělovýchovný spolek Javorník » Novinky » Pozvánka na silvestrovský a novoroční výstup na Javorník 2014/15

Pozvánka na silvestrovský a novoroční výstup na Javorník 2014/15

pátek, 19. prosince 2014

03

TJ Sokol Javorník Vás zve na již 4. ročník tradiční Javornické akce- Výstup na rozhlednu. Ať již přijdete za jakékoliv strany - od Kašperských Hor, z Nezdic, Strašína, Vacova, Benešovy Hory či z centra vesnice, je pro vás připraveno občerstvení, posezení a díky podpoře obce Vacov i vstřícné vstupné na rozhlednu.

Pro přibližně tisícovku lidí, co k nám v posledních letech chodí, se stává výstup i místem, kde se potkají se známými lidmi - se kterými se třeba celý rok neviděli. Obsluhou stánku jsou členové TJ Sokol Javorník a výtěžek z akce bude použit na podporu sportu a dalších akcí na Javorníku.

Těšíme se na Vás!

Fotogalerie z posledního výstupu ZDE