Tělovýchovný spolek Javorník » Novinky » Přípravy happeningu horských kol JAVORNICKÝ PAZDŘIVEC jsou v plném proudu!

Přípravy happeningu horských kol JAVORNICKÝ PAZDŘIVEC jsou v plném proudu!

čtvrtek, 24. července 2014

logo

Spustili jsme registrační web pilotního ročníku nezávodního GPS-orientačního MTB happeningu s poetickým názvem JAVORNICKÝ PAZDŘIVEC!

Tento historicky první, ryze Javornický MTB event se uskuteční předposlední prázdninový víkend 23-24.8.2014 na Javorníku na Šumavě a jeho okolí. Jeho hlavní myšlenkou je nabídnout ideální prostor pro (ne)závodní setkání milovníků jízdy na horských kolech v krásné přírodě Javornické hornatiny.

Trasa JAVORNICKÉHO PAZDŘIVCE vede po jednom z nejkrásnějších a bikersky nejzajímavějších MTB okruhů našeho partnerského projektu JAVORNICKÉ OKRUHY, který se již začíná dostávat do povědomí širší cyklistické veřejnosti.
Kromě samotného poměrně netradičního pojetí, tak na bikery tak čeká oproti jiným - "klasickým" - MTB závodům spousta dle našeho velmi přitažlivých novinek!
Na trati JAVORNICKÉHO PAZDŘIVCE se (ne)závodníci mohou těšit na mnohem více tzv. "singltrailových" úseků, technicky náročnějších sjezdových (ale i výjezdových) lahůdek, absolutní minimum asfaltu či šotolinových cest a v neposlední řadě i nádhernou přírodu hřebene Javornické hornatiny s výhledy na centrální Šumavu a Pošumaví a samozřejmě na majestátní královský hrad Kašperk ze všech světových stran!

Web našeho happeningu najdete na adrese WWW.JAVORNICKYPAZDRIVEC.CZ

Součástí webu je i registrační formulář, takže pokud Vás naše vize společně sdíleného mountainbikového víkendu u nás na Javorníku oslovila, neváhejte a vyplňte jej, bude to stát za to! :-)

Členy TJ Sokola pak prosíme o pomoc s další propagací našeho závodu a zároveň i o případnou pomoc do řad organizačního dobrovolnického týmu!

Těšíme se na Vás!