Tělovýchovný spolek Javorník » Novinky » TJ Sokol Javorník Vás zve na valnou hromadu

TJ Sokol Javorník Vás zve na valnou hromadu

neděle, 27. ledna 2013

akt_229_schůze

Další řádná valná hromada Tělovýchovné jednotky TJ Sokol Javorník se uskuteční 8. února 2013. Výborová schůze se uskuteční o den dříve 7.2. v 18 h v salonku hotelu Krásná Vyhlídka. Na programu je zejména příprava 4. valné hromady. Zváni jsou i členové TJ Sokol, budou-li mít zájem.

Valná hromada pro všechny stávající členy a nově přijímané členy se uskuteční v salónku hotelu Krásná Vyhlídka na Javorníku od 19 hodin. Na programu je:

- Informace o plnění úkolů z minulých valných hromad
- Zprávy o činnosti a hospodaření za rok 2012
- Plán činnosti na rok 2013 a rozpočet hospodaření
- Sportovní zimní hry 16.2. 2013

Je vhodné využít možnost zaplacení členských příspěvků pro rok 2013, případně dlužníci mohou uhradit i resty z členských příspěvků za minulý rok. Pro účastníky je připravené pohoštění.

Na setkání se těší členové výboru TJ Sokol Javorník!