Tělovýchovný spolek Javorník » Novinky » Úspěšné Zimní sportovní hry 2015

Úspěšné Zimní sportovní hry 2015

pondělí, 9. února 2015

P1180906

V sobotu 7. 2. 2015 úspěšně proběhly ve ski areálu Javorník na Šumavě Zimní sportovní hry. Celým dnem nás provázelo krásné slunečné zimní počasí a dobrá nálada všech zúčastněných. Zaregistrováno bylo 66 závodníků a všichni slalom na lyžích nebo snowboardech dokončili s kvalitními výkony.

Soutěž pořádal TJ Sokol Javorník pod vedením ředitele závodu Josefa Bejčka, který zároveň celou akci moderoval s ozvučením Michala Appelta. Lyžařské vleky vozily zdarma všechny závodníky v průběhu soutěže, děkujeme tímto oběma provozovatelům!

Poděkování patří celému týmu organizátorů, jmenovitě Josefu Bejčkovi, veliteli trati Miroslavu Bejčkovi, hlavnímu rozhodčímu Martinu Hodinovi, rozhodčí Blance Toulové i traťovému rozhodčímu Františku Hodinovi, Miroslavu Blahoutovi, sekretáři závodu Václavu Trojanovi a dalším pořadatelům, bez kterých by se zimní hry nemohly uskutečnit-Lence a Mírovi, Hance a Štěpánce, Nadě a Markétce, Hance, Alence, startérkám Helence a Pavlínce (které si právem zasloužily svůj diplom) a všem dalším, kteří nám nezištně a obětavě pomáhali.

Výsledky ZSH 2015:

Kategorie přípravka do 6 let dívky:

1. Kamila Štíchová

1. Jiří Vintr

2. Pavel Pubal

3. Radek Hlaváček

Nejlepší čas celé soutěže zajel na lyžích starší žák Lukáš Vintr, blahopřejeme!

Blahopřejeme všem vítězům i zúčastněným závodníkům za pěkné sportovní výkony a věříme, že se příští rok znovu všichni shledáme na Zimních sportovních hrách 2016.

Fotogalerii z celých her naleznete ZDE