Tělovýchovný spolek Javorník » Novinky » Valná hromada Tělovýchovného spolku Javorník 2016

Valná hromada Tělovýchovného spolku Javorník 2016

středa, 11. ledna 2017

Valná hromada

V pátek 16.12.2016 proběhla v penzionu Na Podlesí tradiční , v pořadí již 8. valná hromada našeho spolku (Sokola).

V přátelském ovzduší a v příjemném prostředí penzionu byly projednány všechny body programu a program jednání byl beze zbytku splněn. Po cca 2 hodinách jednání bylo přijato usnesení  včetně plánu činnosti na rok 2017 a jednání valné hromady ukončeno. Příjemným spestřením jednání valné hromady bylo již tradiční vyhlášení sportovce toku 2016.

Pokud máte zájem, máte možnost si stáhnout  zápis a usnesení z VH  ZDE
(pro vstup do členské sekce je třeba znát  heslo, které každý člen TJ obdržel v minulosti v mailu. Pokud ho nemáte, prosím kontaktujte nás na mailu info@tsj-javornik.cz)

Všem členům TSJ , kteří se zúčastnili jednání valné hromady děkujeme  , za jejich účast a těšíme se na setkání členů našeho spolku na příští valné hromadě za rok 2017.

Fotogalerie z VH pak k nahlédnutí ZDE