Tělovýchovný spolek Javorník » Novinky » Vyhodnocení turnaje v karetní hře "Kačaba"

Vyhodnocení turnaje v karetní hře "Kačaba"

neděle, 15. prosince 2013

Pohár

Na Javorníku v sobotu 7.12.2013 šustily větrem proháněné sněhové vločky, zato v teple restaurace Krásná vyhlídka šustily v rukou DVANÁCTI hráčů (z nichž byly 2 ženy) až do večerních hodin karty. TJ SOKOL Javorník pořádal karetní turnaj ve hře "Kačaba".

Úskalími této zabavné hry nejlépe "prošustil" František Rendl ze Stach, druhé místo zůstalo na Javorníku díky mladému Martinu Štěrbovi, třetí místo uhrál Láďa Lešák z Vrbic a čtvrté místo vybojovala na finálovém stole paní Blatná z Vacova.
Turnaj byl zpestřen veselou tombolou a zřejmě dopadl ke spokojenosti všech, protože při loučení bylo slyšet "NA SHLEDANOU PŘÍŠTĚ!"