Tělovýchovný spolek Javorník » Novinky » Vyhodnocení vánočního turnaje ve stolním tenisu.

Vyhodnocení vánočního turnaje ve stolním tenisu.

čtvrtek, 2. ledna 2014

Pohar

TJ Sokol Javorník uspořádal v sále hotelu “Krásná Vyhlídka” tradiční povánoční turnaj ve stolním tenisu. Ten slouží nejen k setkání přátel této hry, ale hlavně k napravení vánočních gurmánských a pohybových hříchů. Hříchy spáchané mimo tyto dva důvody se daly napravit pokáním v nedaleké kapli sv. Antonína. Z 30 účastníků včetně dětí a žen vykrystalizovali nakonec tito nejlepší :

Kategorie děti:

1. Jakub Roučka
2. Veronika Švecová
3. Filip Větrovec
4. Adéla Štěrbová
5. Nela Caisová

Kategorie ženy:

1. Romana Soukupová
2. Eliška Novotná
3. Lenka Novotná
4. MuDr. Ivana Uhlířová

Kategorie muži:

1. Jícha ml.
2. Trojan Václav
3. Jehlík Jiří
4.-8.  Fuksa Vojtěch, Korec Jan, Pahorecký Jaroslav, Suk Miroslav, Jícha st.
9.-20. Josef Paul, Radovan Mach, Jindřich Zeman, Josef Švec, Jan Kovář, Jiří Fuks, Jiří Sládek, Jan Nevale, Petr Větrovec, Václav Hanzlík, Tomáš Fráz, Martin Štěrba

Turnaj díky pomoci oddílu stolního tenisu TJ Rohanov a pana Josefa Rychtáře, vstřícnosti majitele hotelu pana Friče proběhl ve sportovní a přátelské atmosféře, vítězové byli odměněni, organizátoři pochváleni, takže příště opět za zelenými stoly na Javorníku na shledanou!

Fotogalerii z turnaje naleznete ZDE